Systemy modułowe do przemysłowych zastosowań. item. Państwa pomysły są tego warte.®
Checklist
Data Security
Digital Strategy
Collaboration
Study
Asset ID 6
Asset ID 7
Content 1
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

Nasza nowa check-lista „Optymalizacja strategii cyfryzacji w 6 krokach” to krótki zarys najważniejszych aspektów, o których należy pamiętać przy realizacji projektów związanych z cyfrową inżynierią. W naszym Centrum Mediów znajdziesz wszystkie informacje na temat cyfrowej inżynierii. Wybierz: Cyfrowa inżynieria. Wybierz:

Content 2
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

W naszym nowym przewodniku „Bezpieczeństwo i ochrona danych w inżynierii mechanicznej” omawiamy w łatwy i zrozumiały sposób potencjalne słabe punkty w przedsiębiorstwach i podajemy konkretne porady dotyczące bezpieczeństwa. W naszym Centrum Mediów znajdziesz wszystkie informacje na temat cyfrowej inżynierii. Wybierz:

Content 3
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

W nowym przewodniku „Strategia cyfrowa w inżynierii mechanicznej. Najważniejsze aspekty” opowiemy na dwóch praktycznych przykładach o tym, jak może wyglądać cyfryzacja w przedsiębiorstwie z branży inżynieryjnej. W naszym Centrum Mediów znajdziesz wszystkie informacje na temat cyfrowej inżynierii. Wybierz:

Content 4
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

W naszym nowym przewodniku „Współpraca w nowoczesnej inżynierii mechanicznej” dowiesz się, w jaki sposób nowe narzędzia i metody pracy rozwijają w ogólnym zakresie dziedzinę projektowania i inżynierię mechaniczną. A w naszym Centrum mediów znajdziesz wszystkie informacje na temat cyfrowej inżynierii. Wybierz:

Content 5
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

Bezpłatna analiza identyfikuje wyzwania i oferuje konkretne rozwiązania, które wynikają z cyfryzacji dla przemysłu maszynowego. W naszym Centrum Mediów znajdziesz wszystkie materiały informacyjne na temat Inżynierii Cyfrowej. Wybierz:

Content 6
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

Content 6

Content 7
Nowość: Centrum Mediów

Super, że znów nas odwiedzasz!

Content 7

Content 1
Content 2
Content 3
Content 4
Content 5
Content 6
Content 7
Content 1

Na ile cyfrowe jest Twoje przedsiębiorstwo?


W oparciu o naszą check-listę odnoszącą się do sześciu podstawowych aspektów sprawdź, jak dobrze przygotowane jest Twoje przedsiębiorstwo do cyfryzacji procesów związanych z inżynierią mechaniczną. Natychmiast otrzymasz kompaktowe zestawienie, a na każde pytanie konkretne propozycje działań dostosowane do indywidualnych warunków wyjściowych.

Content 2

Jak bezpieczne są Twoje dane?


Szybki rozwój cyfryzacji procesów związanych z inżynierią mechaniczną sprawia, że wzrasta znaczenie bezpieczeństwa danych i polityki prywatności. W naszym przewodniku przedstawimy typowe przykłady ryzyka czyhającego na konstruktorów maszyn w czasach przemiany cyfrowej, a także łatwe w realizacji rozwiązania, które służą ochronie ważnych danych firm i klientów.

Content 3

Sposób na realizację strategii cyfrowej w inżynierii mechanicznej


Cyfrowa przemiana tworzy nowe standardy branżowe - w praktyce jednak okazuje się, że wiedza na ten temat jest często tylko teoretyczna. W jaki sposób rozpocząć działania na dla nas nieznanym terenie? Przewodnik pokaże na dwóch konkretnych przykładach, czym cyfryzacja może być dla firmy inżynieryjnej - od wzrostu wydajności po nowe modele biznesowe.

Content 4

Współpraca zespołowa online a inżynieria mechaniczna


Współpraca zespołowa online różnych działów i firm: Współpraca zespołowa online w cyfrowej inżynierii polega na tym, że współpracownicy i zespoły dzielą się swoją wiedzą i danymi konstrukcyjnymi za pomocą narzędzi elektronicznych. W przewodniku znajdziesz na ten temat wszystkie istotne informacje i dowiesz się również, w jaki sposób z tego rodzaju współpracy może czerpać korzyści Twoje przedsiębiorstwo.

Content 5

Na ile cyfrowa jest inżynieria mechaniczna w 2021?


Zapytaliśmy 295 osób na decyzyjnych stanowiskach i pracowników z działów konstrukcyjnych z ośmiu krajów europejskich o przyszłość inżynierii mechanicznej. Z bezpłatnego przewodnika można dowiedzieć się o tym, w jaki sposób procesy cyfrowe zmieniają strategie i wymogi stosowane w inżynierii mechanicznej i jak nowe narzędzia mogą wzbogacać dostępne programy do projektowania CAD.

Content 6

Headline 6 Top


Content 6 Top

Content 7

Headline 7 Top


Content 7 Top

Bild

Nasza Misja

Aktywne działanie na rzecz przyszłości projektowania w dziedzinie inżynierii mechanicznej: Nasi klienci już dzisiaj korzystają dzięki bardzo wydajnemu programowi do projektowania item z zalet, jakie niesie ze sobą cyfrowa inżynieria, dystansując swoją konkurencję. Na tej podstawie tworzymy cyfrowe stanowiska pracy, które nadają się do wykonywania wszelkich zadań konstrukcyjnych, czerpiąc przy tym z ponad 40-letniej historii technicznych innowacji.

Bild

Inżynieria Cyfrowa

Internetowe programy item optymalnie łączą cyfrowe projektowanie z procesem planowania, elastycznymi konsultacjami „na żywo” z klientami, partnerami oraz innymi współpracownikami i kolegami, a także z łatwym sposobem zamawiania komponentów potrzebnych do produkcji. Jesteśmy pionierami w dziedzinie cyfrowej inżynierii i od lat działamy na rzecz przyspieszenia etapów roboczych w procesach konstrukcyjnych.

Content 1
Content 2
Content 3
Content 4
Content 5
Content 6
Content 7
Content 1

Jak dobrze przygotowane jest Twoje przedsiębiorstwo na cyfrową inżynierię?

Cyfryzacja w inżynierii mechanicznej to liczne szanse na lepszą konkurencyjność i bezpieczną przyszłość przedsiębiorstwa niezależnie od jego wielkości. Nasza check-lista odnosi się do konkretnych aspektów, o których powinno pamiętać każde przedsiębiorstwo. Opisane są w niej również słabe punkty, których szybko i łatwo można się pozbyć, a także podane skuteczne rozwiązania przydatne przy planowaniu kolejnych etapów strategii cyfryzacji.

Content 2

Bezpieczeństwo i ochrona danych a inżynieria mechaniczna

Ze względu na rozbudowane sieci komputerowe oraz ważne dane konstrukcyjne przedsiębiorstwa branży inżynieryjnej są łakomym kąskiem dla cyberprzestępców. A przecież znaczną część rzeczywistego zagrożenia stanowią tylko nieliczne scenariusze ataków. W naszym przewodniku w zrozumiały sposób wyjaśniamy, jak można skutecznie zabezpieczyć się przed konkretnymi przykładami ataków, kładąc istotne podwaliny pod bezpieczeństwo i ochronę danych w Twoim przedsiębiorstwie.

Content 3

Cyfrowa przyszłość inżynierii mechanicznej

Cyfrowa przemiana tworzy również w dziedzinie budowy maszyn nowe standardy, rosną także ciągle wymagania konstrukcyjne. W jaki sposób firmy z branży inżynierii mechanicznej mogą stać się bardziej konkurencyjne i sprostać presji innowacyjności wywieranej w odniesieniu do transformacji cyfrowej? W bezpłatnym przewodniku znajdziesz strategiczne rozwiązania.

Content 4

Współpraca dźwignią nowych innowacji

Cyfrowa inżynieria to narzędzia, które przekonują intuicyjną obsługą i dostępem do danych niezależnie od lokalizacji. Aspekt sieciowania to fundament pod nowy rodzaj współdziałania: Social Collaboration, czyli współpraca zespołowa online. Dzielenie się danymi i wiedzą za pośrednictwem internetowych komunikatorów to znaczna oszczędność czasu, innowacyjne relacje biznesowe i lepsza kultura innowacyjności. Nasz przewodnik prezentuje świat współpracy zespołowej online od kuchni.

Content 5

Ukierunkowana cyfryzacja procesów to lepsza konkurencyjność

Cyfryzacja w znacznym stopniu zmieniła oblicze inżynierii mechanicznej. Przedsiębiorstwa muszą zatem wiedzieć, na czym polega cyfrowa przyszłość inżynierii mechanicznej. W naszych ankietach przeprowadzanych w firmach na terenie całej Europy od lat pytamy o konkretne wyzwania i szansy stojące przed inżynierią mechaniczną i przemysłem środków produkcji. Skorzystaj z naszej wiedzy, by poprawić skuteczność prac oraz konsultacji projektowych i zapewnić swojemu przedsiębiorstwu dobrą pozycję na rynku międzynarodowym.

Content 6

Headline 6

Content 6

Content 7

Headline 7

Content 7

Content 1

Cyfryzacja procesów staje się kluczowym czynnikiem konkurencyjności firm."

Content 2

Średnia liczba dni, w których cyberprzestępcy przed zdemaskowaniem mają dostęp do niewystarczająco zabezpieczonych systemów:

146
Content 3

Przed opracowaniem wszelkich strategii cyfrowych warto jest się zastanowić nad właściwym znaczeniem cyfryzacji dla własnego przedsiębiorstwa.”

Content 4

Europa zachowa tylko wtedy swój przemysłowy status, jeśli uda nam się wspólnie korzystać z naszego know-how, by się udoskonalić i szybciej działać.”

Content 5

Firmy, które zignorują cyfryzację procesów, znikną z rynku."

Na podstawie ankiety item przeprowadzonej wśród 295 konstruktorów i osób zajmujących decyzyjne stanowiska z przedsiębiorstw na terenie Europy zajmujących się wytwarzaniem środków produkcji oraz inżynierią mechaniczną „Na ile cyfrowa jest inżynieria mechaniczna w Europie? Aktualne trendy w dziedzinie inżynierii cyfrowej.”

0,47%
Content 6

Headline Zitat 6

Content Zitat 6

700.000
Content 7

Headline Zitat 7

Content Zitat 7

700.000
Content 1
bild
Content 2
Content 3
Content 4
Content 5
Content 6
Content 7
Content 1

Optymalizacja strategii cyfryzacji w 6 krokach!

Content 2

5 typowych zagrożeń czyhających na konstruktorów maszyn w czasach przemiany cyfrowej

Content 3

Kluczowe rozwiązania dotyczące strategii cyfrowej w inżynierii mechanicznej

Content 4

Właśnie dlatego inżynieria mechaniczna czerpie korzyści ze współpracy zespołowej online!

Content 5

Aktualne osiągnięcia w inżynierii cyfrowej

Content 6

Headline 6 Formular

Content 7

Headline 7 Formular

Content 1

Nasza nowa check-lista to krótki zarys najważniejszych aspektów, o których należy pamiętać przy realizacji projektów związanych z cyfrową inżynierią. Wystarczy, że wypełnisz formularz i już możesz pobrać bezpłatną check-listę wraz z arkuszem ewaluacyjnym.

Content 2

Przedstawiamy najbardziej powszechne narzędzia i sposoby stosowane przez cyberprzestępców, dzięki którym zminimalizujesz ryzyko skutecznych ataków. Wystarczy, że wypełnisz formularz i już możesz pobrać bezpłatny przewodnik.

Content 3

W przewodniku pokazano na przykładzie dwóch różnych, konkretnych scenariuszy, jak w praktyce może wyglądać przyszłościowa strategia cyfrowa realizowana w firmach inżynieryjnych. Wystarczy, że wypełnisz formularz i już możesz pobrać bezpłatny przewodnik.

Content 4

W przewodniku dowiesz się, jakie narzędzia wybrać i na co zwrócić uwagę pod kątem kultury przedsiębiorstwa, by najlepiej przygotować się do współpracy zespołowej online. Wystarczy, że wypełnisz formularz i już możesz pobrać bezpłatny przewodnik.

Content 5

Nasze badania wykazują wyraźne tendencje, co do tego, na jakie punkty należy zwrócić uwagę w praktycznym zastosowaniu inżynierii cyfrowej. Wystarczy wypełnić formularz i bezpłatnie pobrać opracowanie

Content 6

Content 6 Formular

Content 7

Content 7 Formular

Po co czekać na przyszłość? Dzięki przydatnym konfiguratorom internetowym item oraz możliwości projektowania przy użyciu programu item Engineeringtool już dzisiaj możesz czerpać korzyści z możliwości, jakie oferuje cyfryzacja procesów inżynierii mechanicznej.

item Engineeringtool

Z item już dzisiaj możesz poznać cyfrową inżynierię przyszłości. Dzięki programowi item Engineeringtool możesz zaprojektować konstrukcję, udostępnić projekt, bezpiecznie zapisać go na serwerze, a także poprzez katalog online w prosty i szybki sposób wysłać zapytanie na wszystkie potrzebne części. A to wszystko z każdego zakątka świata. Bez wyłączania przeglądarki. item już dzisiaj przygotowuje świat na pojawienie się projektanta przyszłości. Przekonaj się sam!