item. Państwa pomysły są tego warte.®

Oszczędzaj czas i pieniądze: Korzyści dla wszystkich uczestników projektu.


Całkowicie cyfrowe procesy zapewniają ogólny wzrost wydajności, daleko wykraczający poza czysty projekt online. Nie musisz się nawet martwić o dokumentację projektową – jest ona tworzona automatycznie za pomocą jednego kliknięcia. Wysłanie zapytania za pośrednictwem katalogu online item to również tylko kilka kliknięć.

Przykłady zastosowań jako podstawa: Szybsze rozpoczynanie i wdrażanie projektów


W ten sposób jeszcze łatwiej i szybciej dotrzesz do swojego indywidualnego zastosowania: Skorzystaj z jednego z poniższych wstępnie skonfigurowanych rozwiązań i dostosuj je do swoich wymagań. Więcej przykładowych rozwiązań znajdziesz w naszej galerii zastosowań. Zainspiruj się!

Stół Economy Lean z nadstawką wielofunkcyjną

Table, Economy Lean with multi-purpose Upright ODKRYJ TERAZ

Know-how na temat narzędzia item Engineeringtool


Webinaria i szkolenia

item Webinare

Nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą podczas regularnych webinariów oraz praktycznych szkoleń stacjonarnych. Przekonaj się z pierwszej ręki o wzroście efektywności dzięki narzędziu item Engineeringtool.

Zapoznaj się z terminami szkoleń

item Academy

item Academy

item Academy oferuje bezpłatne szkolenia online. Znajdziesz tu nagrania z webinariów i przejrzyste praktyczne wskazówki dotyczące narzędzia item Engineeringtool oraz wielu innych tematów. Skorzystaj z oferty szkoleniowej i ucz się jak, gdzie i kiedy chcesz. Idealny sposób, aby zadbać o rozwój własny i zespołu, a certyfikaty ukończenia kursu pozwolą Ci udokumentować fachową wiedzę .

Przejdź do item Academy

Playlista tutoriali na YouTube

Tutorial playlist on YouTube

Tutoriale w formacie wideo: W naszej playliście na kanale YouTube znajdziesz przegląd porad i wskazówek dotyczących korzystania z narzędzia item Engineeringtool. (w języku angielskim)

Do playlisty

Otrzymuj indywidualne porady od jednego z naszych ekspertów i/lub newsletter o nowościach dotyczących narzędzi online do projektowania.


Indywidualne porady

Newsletter: item Engineeringtool (angielski)

Jako subskrybent newslettera zawsze dowiesz się bezpośrednio o wszystkich nowych funkcjach w item Engineeringtool. Chętnie doradzimy Ci osobiście w zakresie inżynierii cyfrowej.

Bez względu na to, na jakim poziomie wiedzy jesteś: W indywidulanej i niewiążącej rozmowie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące item Engineeringtool oraz przyszłości inżynierii cyfrowej.

Wszystkie wiadomości o item Engineeringtool trafią bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail: Czy to aktualizacje, porady i wskazówki, czy ciekawe wydarzenia - dzięki specjalnemu newsletterowi jesteś zawsze na bieżąco!

Prawie gotowe! Po prostu wypełnij formularz i skorzystaj z obu dostępnych możliwości: Otrzymasz wszystkie aktualizacje item Engineeringtool wygodnie przez e-mail. A my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na indywidualną konsultację w dogodnym terminie.

USTAL TERMIN SPOTKANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI