koordynacja automatyzacji

item linear motion units®: doskonała koordynacja automatyzacji.

Witamy w przyszłości! Nowe linear motion units® firmy item zrewolucjonizują sposób planowania, budowy i uruchomienia rozwiązań z zakresu automatyzacji. Dzięki indywidualnym kompletnym systemom, składającym się z jednostki liniowej, silnika i urządzenia sterowniczego, Twoja praca szybciej stanie się wydajna.

item linear motion units® firmy item: wszechstronna i przyjazna dla użytkownika automatyzacja

Postaw na indywidualnie dostosowane, kompletne systemy, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo wysiłku w procesie automatyzacji: linear motion units® firmy item wyróżniają się szerokim wyborem indywidualnych elementów oraz wsparciem z zakresu oprogramowania podczas projektowania i uruchomienia. Dodatkowo systemy dostarczamy zmontowane i gotowe do użytku bez zbędnej straty czasu.

Kompletny system dla Twojej automatyzacji

Z nami wszystko pójdzie jak z płatka: linear motion units® firmy item to wszechstronne, kompletne systemy do automatyzacji, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo wysiłku

naprawdę proste

MotionDesigner® firmy item przekształci zadanie z zakresu transportu w kompleksowe rozwiązanie złożone z jednostki liniowej, silnika i urządzenia sterowniczego. A dzięki oprogramowaniu MotionSoft® firmy item, uruchomienie gotowego do montażu rozwiązania zajmie zaledwie kilka minut.

naprawdę bezpieczne

Na pewno niczego nie brakuje: MotionDesigner® firmy item, na podstawie niewielu danych, doskonale skomponuje ze sobą wszystkie elementy. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z osobistych usług doradczych i serwisowych oferowanych przez firmę item.

naprawę szybkie

Rozpakuj, zamontuj i korzystaj! Twój indywidualny linear motion unit® firmy item jest dostarczany zmontowany i gotowy do instalacji. Dodatkowo MotionSoft® ma bezpośredni dostęp do danych, które wcześniej wprowadzisz w programie MotionDesigner® firmy item.

naprawdę wydajne

Oszczędzimy Ci etapów pracy, które standardowo są nieuniknione. Inteligentne oprogramowanie służy wsparciem z zakresu wiedzy eksperckiej, abyś mógł otrzymać zmontowany, kompletny system, gotowy do natychmiastowego zastosowania.

Elementy automatyzacji i rozszerzenia

Elementy automatyzacji i rozszerzenia

linear motion unit® firmy item jest indywidualnie skomponowaną kombinacją, składającą się z:

jednostki liniowej:

26 systemów z rozmaitymi technologiami napędu i elementów prowadzących, zoptymalizowanych pod kątem prędkości, udźwigu użytecznego, dokładności i długości skoku.

silnika:

Serwomotory synchroniczne o wysokiej dynamice zapewniające krótkie okresy taktowania i niezawodną precyzję, łącznie z bezobsługową przekładnią i zoptymalizowanymi zestawami napędowymi.

urządzeń sterowniczych:

Profile ustawień mogą być realizowane bezpośrednio w urządzeniu sterowniczym – sterowniki PLC często nie są konieczne, jednak w razie potrzeby mogą zostać podłączone. Dla wszystkich standardowych systemów sieciowych.

przewodów i akcesoriów:

Maksymalne bezpieczeństwo i szybka instalacja dzięki zabezpieczonym przed ingerencją wtyczkom i oznaczeniom kolorystycznym.

Oprogramowanie do szybkiego projektowania wspierające automatyzację

Odnalezienie doskonale dopasowanego rozwiązania z zakresu automatyzacji jeszcze nigdy nie było tak proste: inteligentne oprogramowanie służy wsparciem podczas wyboru, projektowania i konfiguracji.

MotionDesigner

MotionDesigner® firmy item: narzędzie wspierające wybór i wykonanie projektu

Bezpłatne oprogramowanie MotionDesigner® firmy item oblicza kombinację perfekcyjnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb, spośród tysięcy możliwości. Otrzymujesz kompletne zestawienie produktów oraz informację na temat zalecanych akcesoriów. Inteligentne oprogramowanie uwzględnia kompletne zadanie transportowe biorąc pod uwagę Twoje wymagania dynamiczne oraz parametry techniczne (obciążenie robocze, skok, prędkość).

KONFIGURUJ TERAZ

Oprogramowanie wspierające łatwe uruchomienie systemu automatyzacji

Po skończonej konfiguracji z użyciem oprogramowania MotionDesigner® firmy item, płynnie przechodzimy do bezproblemowego uruchomienia przy wsparciu MotionSoft®: program stosuje wprowadzone przez Ciebie dane, zapewniając znaczną oszczędność czasu.

MotionSoft
  • Uruchomienie zmotoryzowanej jednostki liniowej w kilka minut

  • Ponowne użycie danych z MotionDesigner®

  • Samoczynny test całego systemu i określenie optymalnych ustawień

Łatwe uruchomienie

Rozpakuj, zamontuj, korzystaj! Te zintegrowane funkcje sprawiają, że kompletne systemy dostarczane w postaci zmontowanej, jeszcze szybciej są gotowe do pracy.

Doradztwo i pomoc

Doradztwo i pomoc

Serwis i Pomoc firmy item pozostają do Twojej dyspozycji w ciągu całego cyklu życia Twojego rozwiązania z zakresu automatyzacji. Nasz zespół specjalistów służy wsparciem od pomysłu aż do gotowej instalacji. Tutaj znajdziesz online pomocne informacje - od podręczników, przez FAQ aż do przydatnych filmików.

Support

Przydatne informacje

Przydatne informacje

Potrzebujesz więcej informacji na temat napędów liniowych, silników elektrycznych i przekładni? W dwóch raportach, w zrozumiały sposób podsumowaliśmy informacje z zakresu podstawowych technologii. Raport „Automatyzacja w przemyśle I” zawiera informacje z zakresu mechaniki, a wszystko o elementach elektrycznych i napędach znajdziesz w raporcie „Automatyzacja w przemyśle II”.