item. Państwa pomysły są tego warte.®

Cały świat item - w jednym miejscu


Czy to konstrukcje ramowe, regały do dostarczania materiałów, ergonomiczne stanowiska pracy, czy też projektowanie 3D bezpośrednio w przeglądarce: to tylko niewielka część wielkiego świata item. Ponieważ innowacyjność i ciągły rozwój są tym, co napędza nas od ponad 40 lat.

Poniższa grafika prezentuje w ciekawej formie  przegląd rozwiązań item w zakresie zwiększania  wartości dodanej w jednym miejscu. Wystarczy kliknąć na niebieski punkt, aby dowiedzieć się więcej o  poszczególnych elementach.

To może również Cię zainteresować


Aktualne osiągnięcia w inżynierii cyfrowej

Zapytaliśmy 295 osób na decyzyjnych stanowiskach i pracowników z działów konstrukcyjnych z ośmiu krajów europejskich o przyszłość inżynierii mechanicznej.

POBIERZ OPRACOWANIE

Kompleksowe know-how w item Academy

Wiadomości ze świata budowy maszyn, instrukcje krok po kroku dla produktów item oraz szczegóły dotyczące norm i metod - kiedy i gdzie chcesz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypróbuj bezpłatnie system modułowy MB

Profile aluminiowe systemu modułowego item MB są rozwiązaniem dla wszystkich zadań konstrukcyjnych w zakresie budowy maszyn i urządzeń. Przekonaj się sam!

WYPRÓBUJ TERAZ

Alternatywa CAD bez barier

Bardziej przyjazna dla użytkownika i ekonomiczna alternatywa CAD: W naszym artykule na blogu dowiesz się, jak łatwo i szybko można projektować z narzędziem item Engineeringtool.

PRZECZYTAJ TERAZ

To właśnie wyróżnia wysokiej jakości technikę połączeń

Konstrukcje z profili aluminiowych stanowią pełnowartościową alternatywę dla ich stalowych odpowiedników - a przy tym niosą ze sobą liczne korzyści. Więcej na blogu item!

PRZECZYTAJ TERAZ

Twoje cyfrowe miejsce pracy dla wszystkich zadań projektowych

Dzięki narzędziu item Engineeringtool Ty i Twoi pracownicy możecie w efektywny i nieskomplikowany sposób wykorzystać zalety modułowych systemów profili: po prostu zaplanujcie i stwórzcie swoją konstrukcję bezpośrednio w przeglądarce internetowej. To jest naprawdę proste!

WYPRÓBUJ TERAZ ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE