Systemy modułowe do zastosowań przemysłowych. item. Państwa pomysły są tego warte.®
 

Projektowanie stanowisk montażowych w konfiguratorze stanowisk pracy

Wzrost wydajności i lepsza ochrona pracowników: system modułowych stanowisk pracy item zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wykonania i wyposażenia ergonomicznego stanowiska montażowego. Stoły i krzesła robocze mają płynną regulację wysokości i można je dopasować do każdego pracownika osobno. Dla każdego obszaru środowiska roboczego dostępne są ponadto komponenty w wersji ESD. Z konfiguratorem stanowisk pracy zaprojektowanie stanowiska montażowego jeszcze nigdy nie było takie proste i szybkie! Wybrane komponenty można przeciągnąć na obszar roboczy 3D widoczny w konfiguratorze stanowisk pracy, by poddać je odpowiedniej modyfikacji. Z konfiguratora korzysta się bezpośrednio w przeglądarce.

Konfigurator stanowisk pracy jest bardzo przyjazny dla użytkownika

What you see is what you get, czyli WYSIWYG: do dyspozycji masz bardzo dokładny widok 3D konfigurowanego stanowiska produkcyjnego, który możesz dowolnie powiększać za pomocą opcji zoom. Możesz również swobodnie poruszać się po obszarze roboczym. Podczas projektowania stanowiska montażowego w konfiguratorze stanowisk pracy masz pełną swobodę - dzięki zbiorom reguł i zasad konstrukcyjnych, a także inteligentnym, automatycznym funkcjom możesz mieć pewność, że wszystko jest zgodne ze sztuką, a w wybranych przez Ciebie miejscach zapewniona jest ochrona przed ESD.

Wstępnie skonfigurowane modele do indywidualnego dostosowania

Pewnie już teraz chcesz rozpocząć zabawę z konfiguratorem? W takim razie czeka tam na Ciebie pięć wstępnie skonfigurowanych rozwiązań: możesz wybierać m.in. wśród ergonomicznych, standardowych stołów z elektryczną regulacją wysokości albo stołów roboczych z kompleksową ochroną przed ESD. Wstępnie skonfigurowane modele wykorzystaj jako bazę do zaprojektowania własnego stanowiska montażowego i dostosuj ją do własnych wymagań i upodobań.

Dodatkowe korzyści konfiguratora stanowisk pracy

Projektując własne stanowisko montażowe za pomocą konfiguratora stanowisk pracy item, nie musisz zaprzątać sobie głowy wieloma sprawami.

Ciesz się następującymi korzyściami:

  • programem, który myśli razem z Tobą: potrzebne elementy mocujące dodawane są automatycznie.
  • krótkim czasem dostawy - bez znaczenia, czy wybierasz stół o indywidualnej długości, czy o standardowych wymiarach.
  • automatyczną zmianą rozpoczętego projektu, jeśli okaże się jednak, że wymagana jest ochrona ESD.

Odkryj teraz możliwości konfiguratora stanowisk pracy item - w razie potrzeby nasi eksperci z przyjemnością Ci przy tym pomogą!


Wstępnie skonfigurowane rozwiązania

Projektowanie stanowisk montażowych: wstępnie skonfigurowane rozwiązania

Indywidualne doradztwo

Organizacja stanowiska montażowego: indywidualne doradztwo

Już teraz zamów praktyczne i wstępnie skonfigurowane rozwiązania w konfiguratorze stanowisk pracy. Z przyjemnością doradzimy Ci również osobiście w zakresie projektowania ergonomicznych stanowisk pracy przy użyciu produktów item.