Systemy modułowe do zastosowań przemysłowych. item. Państwa pomysły są tego warte.®

Konkurs item Young Engineer Award 2020

Ruszamy z nową edycją konkursu. Wykorzystaj swoją wiedzę i zaprezentuj nam swój projekt!


Jesteś projektantem, inżynierem, studentem czy po prostu lubisz konstruować? A może chcesz się podzielić swoją kreatywnością? Dołącz więc już teraz do konkursu Young Engineer Award i wyślij swój projekt przygotowany w oparciu o produkty item. Gotowi do startu? Start!

Przebieg konkursu


W ten oto sposób Twój projekt może wziąć udział w konkursie:

Zasady konkursu item Young Engineer Award: Aby wziąć udział w konkursie zarejestruj się, a następnie prześlij projekt do 31.10.2020. Gotowy projekt przygotuj w dowolnym formacie z krótkim opisem Twojego pomysłu, aby mógł on zostać wzięty pod uwagę w konkursie. Aby udostępnić nam swoje dane, możesz utworzyć łącze za pośrednictwem chmury, takiego jak DropBox, Wetransfer lub Google Drive. Następnie eksperci item w charakterze jury wybiorą drogą głosowania najlepsze koncepcje z otrzymanych zgłoszeń, a zwycięzcy otrzymają jedną z trzech atrakcyjnych nagród.

TERAZ DO ZWYCIĘSTWA

Najlepszy projektant ubiegłego roku


Przebieg w skrócie

Damian dzięki projektowi "Wydajna intralogistyka 4.0 z produktami item" w 2019 r. zapewnił sobie najwyższe miejsce na podium. Zaprojektowany przez niego system komisjonowania łączy w sobie intralogistykę, automatyzację i digitalizację w sposób absolutnie przyszłościowy. Jesteśmy przekonani, że o Damianie jeszcze z pewnością usłyszymy!

1. Miejsce Young Engineer Award 2019 | Damian

Kilka opinii uczestników wcześnieszych edycji o konkursie Young Engineer Award


Zwycięzcy 2018 & 2019


Zwycięzca 2017 roku
2018

Zrobotyzowane stanowisko do produkcji tabliczek znamionowych i oznaczeń szaf sterowniczych

Dzięki temu rozwiązaniu robot jest w stanie samodzielnie wymieniać płyty, obrabiać je i sortować gotowe produkty, a zadaniem operatora jest nadzorowanie jego pracy oraz wprowadzanie modyfikacji do programu obróbki

Zwycięzca 2018 roku
2019

Wydajna intralogistyka 4.0 z produktami item

Projekt prezentuje nowoczesne rozwiązania z zakresu intralogistyki podążając przy tym za aktualnymi trendami, został wysoko oceniony przez komisję konkursową jako innowacyjny, forma prezentacji i opisu projektu potwierdziła kreatywność i wiedzę laureata konkursu, natomiast projekt został wykonany przy zastosowaniu konfiguratora item – Engineeringtool.

Niesamowite nagrody czekają na Laureatów konkursu. Wygraj prestiżową nagrodę!


iPad Pro

I miejsce: Mac Book Air

Lżejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej MacBook waży zaledwie 1,29 kg, posiada wyświetlacz, który cechuje się żywymi kolorami i wysoką rozdzielczością. Idealny do nauki, zabawy oraz pracy!

iPad Air

II miejsce: iPad Air

Idealny towarzysz podróży: kompaktowy iPad Air posiada najnowocześniejsze połączenia bezprzewodowe. Wyświetlacz Retina i powłoka antyrefleksyjna zapewniają najlepszą jakość obrazu.

iPad

III miejsce: iPad

Najbardziej popularny tablet na świecie: wysokowydajny procesor, dwie kamery, klawiatura ekranowa i wiele innych. Z tym iPadem będziesz zawsze gotowy do pracy i nie tylko.

Wypełnij już teraz i dołącz do nas!


W ten sposób weźmiesz udział w konkursie Young Engineer Award

Chcesz zaprezentować swoje umiejętności w projektowaniu, czy posługiwaniu się danymi CAD? W takim razie to Twoja szansa: Aby wziąć udział w konkursie Young Engineer Award stwórz oryginalny projekt z profili i akcesorii item, a następnie wyślij go do 31.10.2020. Jeśli nie masz czasu, aby od razu po rejestracji przesłać swój projekt, przypomnimy Ci o tym w odpowiednim czasie, jeśli dokonasz udanej rejestracji! Ponadto, możesz także bezpośrednio pobrać terminy do kalendarza Outlooka, Google i iCal.

Po prostu dołącz do nas wypełniając formularz rejestracyjny i zgłoś się do konkursu. Z niecierpliwością czekamy na Twój projekt!

Pobierz pliki do kalendarza: