Systemy modułowe do zastosowań przemysłowych. item. Państwa pomysły są tego warte.®

Konkurs item Young Engineer Award 2019

Ruszamy z nową edycją konkursu. Wykorzystaj swoją wiedzę i zaprezentuj nam swój projekt!


Jesteś projektantem, inżynierem, studentem czy po prostu lubisz konstruować? A może chcesz się podzielić swoją kreatywnością? Dołącz więc już teraz do konkursu Young Engineer Award i wyślij swój projekt przygotowany w oparciu o produkty item. Gotowi do startu? Start!

Przebieg konkursu


W ten oto sposób Twój projekt może wziąć udział w konkursie:

Zasady konkursu item Young Engineer Award: Aby wziąć udział w konkursie porzebujemy Twojej rejestracji do 31.08.2019, a następnie przesłania projektu do 26.09.2019. Prześlij swój projekt w dowolnym formacie, a także krótki opis swojego pomysłu, aby mógł on zostać wzięty pod uwagę w konkursie. Aby udostępnić nam swoje dane, możesz utworzyć łącze za pośrednictwem chmury, takiego jak DropBox, Wetransfer lub Google Drive. Następnie eksperci item w charakterze jury wybiorą drogą głosowania najlepsze koncepcje z otrzymanych zgłoszeń, a zwycięzcy otrzymają jedną z trzech atrakcyjnych nagród.

TERAZ DO ZWYCIĘSTWA

Przebieg w skrócie


Przebieg w skrócie

Uczestnicy wcześniejszych edycji konkursu item Young Engineer Award

Zwycięzcy 2017 & 2018


Zwycięzca 2017 roku
2017

Zabudowa procesu chemicznego z wykorzystaniem drzwi harmonijkowych

System drzwi harmonijkowych umożliwia wykonanie estetycznej zabudowy, wygodnej dla użytkowników i dającej jednocześnie możliwość bardzo efektywnego wykorzystania przestrzeni. Zabudowa nie utrudnia dostępu do wnętrza, spełnia przy tym normy bezpieczeństwa i cechuje się estetycznym wyglądem. Stabilna dolna półka odstawcza spełnia swoją praktyczną funkcję.

Zwycięzca 2018 roku
2018

Zrobotyzowane stanowisko do produkcji tabliczek znamionowych i oznaczeń szaf sterowniczych

Dzięki temu rozwiązaniu robot jest w stanie samodzielnie wymieniać płyty, obrabiać je i sortować gotowe produkty, a zadaniem operatora jest nadzorowanie jego pracy oraz wprowadzanie modyfikacji do programu obróbki.

Niesamowite nagrody, które czekają na zwycięzców


iPad Pro

I miejsce: iPad Pro

Znakomite mobilne urządzenie dla profesjonalistów: iPad Pro jest szybszy niż większość notebooków. Wyświetlacz Liquid Retina i technologia autoryzacji na podstawie twarzy są również najnowocześniejsze.

iPad Air

II miejsce: iPad Air

Idealny towarzysz podróży: kompaktowy iPad Air posiada najnowocześniejsze połączenia bezprzewodowe. Wyświetlacz Retina i powłoka antyrefleksyjna zapewniają najlepszą jakość obrazu.

iPad

III miejsce: iPad

Najbardziej popularny tablet na świecie: wysokowydajny procesor, dwie kamery, klawiatura ekranowa i wiele innych. Z tym iPadem będziesz zawsze gotowy do pracy i nie tylko.

Wypełnij już teraz i dołącz do nas!


W ten sposób weźmiesz udział w konkursie Young Engineer Award

Chcesz udowodnić umiejętności i zaprezentować swoje kompetencje w projektowaniu, czy też zakresie posługiwania się danymi CAD? W takim razie to Twoja szansa: Stwórz oryginalny projekt z profili i akcesorii item i zarejestruj się do 31 sierpnia b.r., aby wziąć udział w konkursie Young Engineer Award. Jeśli nie masz czasu, aby od razu po rejestracji przesłać swój projekt, przypomnimy Ci o tym w odpowiednim czasie, jeśli dokonasz udanej rejestracji! Po prostu dołącz do nas wypełniając formularz rejestracyjny i zgłoś się do konkursu. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!