Indywidualny projekt na wymiar

Realizacja nie tylko prezentowanych tutaj osłon, ale także rozwiązań wg indywidualnych projektów czy potrzeb. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Szybka dostawa i sprawna realizacja

Szybko dostarczymy Twoje zamówienie zmontowane i gotowe do użycia, zapewniając przy tym fachową obsługę.

Stabilne i skuteczne

Wszystkie rozwiązania bazują na produktach, które od dawna sprawdzają się na całym świecie jako komponenty ochronne w budowie maszyn i urządzeń.

Skuteczne środki ochrony dla większej higieny i bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania w zakresie ochrony to gwarancja bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dla Ciebie i Twoich pracowników. Opcjonalnie dostępne jako ścianka lub osłona na blat - w trzech standardowych rozmiarach lub jako rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Na przykład jako skuteczna ochrona antywirusowa dla stacji benzynowych, marketów, sprzedawców detalicznych czy restauracji.

Ochrona antywirusowa wykonana z trwałej plexi w różnych wersjach

 • Osłona na blat (duża) – Nr Art. 0.0.703.27
  Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 1500 mm x 1000 mm x 350 mm| Cena: 864,42 PLN netto, bez kosztu transportu
 • Osłona na blat (mała) – Nr Art. 0.0.703.26
  Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 750 mm x 1000 mm x 350 mm| 375,04 PLN netto, bez kosztu transportu
 • Ścianka ochronna z półką – Nr Art. 0.0.703.28
  Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 750 mm x 2100 x 650 mm |Cena: 1.220,73 PLN netto, bez kosztu transportu
 • Indywidualny projekt
  Jeśli żadne z wymienionych tutaj rozwiązań nie spełnia Twoich oczekiwań, wspólnie opracujemy indywidualny projekt „szyty na miarę”. Prześlij zapytanie za pomocą formularza na dole tej strony. Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przykładowe rozwiązania według wymiarów standardowych

Osłona na blat (duża): Ze względu na szerokość 1,5 m idealnie zabezpiecza przed bezpośrednim kontaktem w miejscach bezpośrednich spotkań. Przeznaczona do stosowania np. w aptekach, gabinetach lekarskich czy na recepcjach.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

Osłona na blat (mała): Przy szerokości 75 cm ta osłona znajdzie zastosowanie między innymi w kioskach, przy kasach sklepowych oraz wszędzie tam, gdzie jest niewiele miejsca.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

Ścianka ochronna z półką:   Przy wysokości ponad 2 metrów, ta ścianka ochronna może być stosowana wszędzie tam, gdzie ma miejsce bezpośredni kontakt z klientem w pozycji stojącej: na przykład jako zabezpieczenie ochronne przy wejściu do restauracji, punktu informacyjnego czy też w warsztacie samochodowym.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

Indywidualny projekt: Jeśli żadne z wymienionych tutaj rozwiązań nie jest odpowiednie, wspólnie opracujemy projekt odpowiadający Twoim potrzebom: Wyślij nam niewiążące zapytanie, z chęcią się z Tobą skontaktujemy.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

Stojak do dezynfekcji w dwóch rozmiarach - doskonałe uzupełnienie ochrony antywirusowej

Idealne rozwiązanie w branży gastronomicznej,ale także w punktach obsługi klienta, biurach typu open space oraz różnych przestrzeniach publicznych, gdzie dochodzi do częstych kontaktów pośrednich poprzez wspólnie użytkowane przedmioty. Podręczny stojak zapewnia łatwy dostęp do środków dezynfekujących dłonie, to także bardzo dobry sposób na utrzymanie właściwej higieny. Podobnie jak osłony i ścianki ochronne, stanowiska dezynfekcyjne są dostarczane wstępnie zmontowane.

Wybierz optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb

 • Stojak do dezynfekcji (duży) z tacką i uchwytem na dokumenty (Format A3) do umieszczenia informacji dotyczących higieny – Nr Art. 0.0.703.29
  Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 600 mm x 1825 mm x 630 mm | 1.282,32 PLN netto, bez kosztu transportu

  WYŚLIJ ZAPYTANIE
 • Stojak do dezynfekcji (mały) z tacką – Nr Art. 0.0.703.30
  Wymiary: wysokość 1110 mm, płyta podłogowa Ø 400 mm | 655,92 PLN netto, bez kosztu transportu

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

item jest pionierem i światowym liderem na rynku systemów modułowych do zastosowań przemysłowych.

 • Doświadczenie
  Od 1976 roku firma opracowuje i sprzedaje wysokiej jakości rozwiązania do budowy maszyn, urządzeń i instalacji.
 • Wybór i dostępność
  Portfolio produktów obejmuje ponad 3000 wysokiej jakości komponentów, które są szybko dostępne dzięki naszej nowoczesnej logistyce.
 • Wszystko dla nowoczesnej produkcji
  Z item zbudujesz regały, stanowiska pracy, ale również otrzymasz elementy do rozwiązań z zakresu automatyzacji i produkcji odchudzonej.

Jeśli żaden z prezentowanych projektów nie spełnia Twoich oczekiwań, wyślij do nas zapytanie wg własnych wytycznych. Nasza oferta zostanie dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!